Якщо ви відправляєте передачу вперше, необхідно ретельно поставитися до вибору перевізника, якому ви довірите свої речі. Дізнавайтеся, перевіряйте, задавайте питання. Пам’ятайте – найголовніше не віддати посилку, а своєчасно і без втрат отримати її. Наші поради допоможуть вам отримати передачу вчасно і в цілості.
На що звернути увагу, вибираючи перевізника?

Нав’язливість послуг перевізника 
З особливою обережністю ставтесь до людей, які нав’язують вам свої послуги на вулицях, в магазинах і в інших мало придатних для цього місцях. Великі, надійні компанії не користуються таким сумнівним способом залучення клієнтів.
Надійність компанії 
Дізнайтеся, як давно існує компанія-перевізник. Ознайомтеся з відгуками попередніх клієнтів, дізнайтеся, чи не було проблем з відправкою, затримок на митниці з вини перевізника.
По можливості, попросіть показати, як зберігається передача перед відправкою. Порядок і акуратність поводження з вашим майном – важливі критерії якості роботи перевізника.
Як отримати передачу 
Обов’язково дізнайтеся, як Вам передадуть передачу. Добре, якщо передача на всьому шляху  знаходиться «в руках» однієї компанії. У будь-який момент ви завжди зможете отримати достовірну інформацію про її місцезнаходження.
Митне проходження
Не зайвим буде поставити питання про те, як саме проходять контроль на митниці. Також Вам повинні надати інформацію що саме заборонено перевозити через кордон, а що в обмеженій кількості.
Документи 
Правильно оформлені документи мають велике значення. Навіть якщо вони вам і не потрібні (наприклад, ви відправляєте щось не на продаж, а для себе). Поставте запитання перевізнику чи вони  необхідні чи ні.

Страхівка і відповідальність перевізника

 
Якщо вам пропонують застрахувати вантаж, то дізнайтеся, хто саме буде здійснювати страхівку.
Яку компенсацію ви отримаєте при втраті або пошкодженні вантажу?