В Швейцарії є декілька державних мова – німецька, французька, італійська, ретороманська. Щоб відчувати себе вільно в цій країні, працювати та спілкуватися не тільки з українцями, але і громадянами Швейцарії, мати можливість відвідати цікаві місця, необхідно розмовляти хоча б одною із згаданих мов.

Швейцарія – демократична країна, де живуть люди, які прекрасно розуміють, що німецька (або інша) мова не є вашою рідною, тому нічого страшного, якщо ви не будете досконало нею володіти. Однак необхідно знати елементарні речі, які б допомогли Вам адаптуватися на початковій стадії.

Ось декілька порад як удосконалити своє знання іноземної мови, щоб відчувати себе впевненішим при переїзді або подорожі Швейцарією.

  1. Визначтеся з метою Вашої поїздки (робота, відпочинок, туризм і т.д.) і починайте вивчати словосполучення або готові речення пов’язані з цією сферою.
  2. Приділяйте декілька хвилин кожного дня для вивчення мови.
  3. Не зазубрюйте, а просто повторюйте.
  4. Спілкуйтеся, якщо це можливо, з іншими. Немає значення чи це просто рідні чи знайомі. Вам необхідна практика. Практика – найкраще навчання!
  5. Вчіться сприймати мову на слух. В цьому Вам допоможуть фільми, аудіокниги, музика.
    6. Не бійтеся розмовляти з іноземцями. Навіть якщо Ви невпевнені, що говорите правильно, все одно говоріть. На помилках легше і швидше навчитися, ніж коли Ви будете боятися.

    Ну от тепер Ви готові до поїздки в Швейцарію. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам добратися до необхідного місця.