Серед природних пам’яток особливою популярністю користується Рейнський водоспад, який знаходиться на кордоні Німеччини і Швейцарії в кантоні Шаффхаузен і вважається одним з найбільших водоспадів Європи. А поруч з озером Тун знаходиться долина 72 водоспадів. Це незабутнє видовище: великі і малі водоспади оточені мальовничою природою. Проте найцікавіший водоспад знаходиться в горі Трумельбах.
Любителі зеленого туризму по достоїнству зможуть оцінити прогулянку до піку гори Пилатус, де на них чекатимуть всілякі розваги і чудові страви місцевої кухні. Для тих, хто не бажає витрачати сили на підйом, існує варіант підйому на гору на старовинному поїзді на зубчастому ходу.

Слід сказати, що Швейцарія славиться не тільки своїми годинниками, по всій її території розкидані старовинні замки. Наприклад, в Грюйер знаходиться замок з прекрасною колекцією творів мистецтва. У замку Егле можна побачити орган, побудований в 246 році до нашої ери. Причому, він не втратив свої музичні властивості. Відвідувачам, звичайно, заборонено на ньому грати. Але в урочисті моменти він радує чудовим звучанням.

На Женевському озері в старовинні часи був побудований Шильонский замок, що призначався для захисту торгових шляхів. Згодом ця роль була втрачена, а замок став використовуватися в якості в’язниці. Найвідомішим в’язнем цього замку був монах Бонивар. Саме після відвідування цього замку Байрон напише твір «Шильонський в’язень».
Крім замків гості країни можуть побувати в знаменитих сироварнях і пивоварнях, поспілкуватися з майстрами склодувами і відвідати найдовший льодовик Алечер. Крім того, в цій країні безліч тематичних музеїв. Найцікавіший з них – музей транспорту, який знаходиться в місті Люцерн.