Ми напрацювали чималий досвід в перевезеннях по країнах Євросоюзу і з упевненістю можемо стверджувати, що здатні вирішити будь-яке питання перевезення пасажирів або посилок в напрямі Україна-Швейцарія. Вже декілька років наша компанія працює на цьому ринку транспортних послуг. За цей період часу  водії компанії змогли стати справжніми професіоналами. Ми готові надати підтримку у вирішенні організаційних заходів, пов’язаних з підготовкою до поїздки.

Клієнтам пропонується можливість не тільки здійснити поїздку за необідним для них маршрутом, а й передати посилку для рідних та друзів.

Швейцарія – одна з найрозвиненіших країн світу.  Нашими послугами перевезення скористалися сотні робітників, подорожуючих та студентів. Комфортабельний транспорт дозволяє легко та зручно переносити значні вістані. Весь транспорт, ретельно підготовлений професіоналами до експлуатації, забезпечує пасажирські перевезення до Швейцарії протягом короткого часу. Крім регламентних робіт, пов’язаних з проведенням ТО, досвідчені фахівці перевіряють стан транспорту після кожного повернення з рейсу. Цей фактор, в сукупності з екіпажем, що складається з двох водіїв, дозволяє гарантувати високий рівень безпеки перевезень.

Причини, за якими нас вибирають:

  • Доступні ціни.
  • Забезпечення високого рівня комфорту і безпеки.
  • Можливість організації поїздок за індивідуальним маршрутом.
  • Можливість передати передачу.

Дуже показовим є те, що нас вибирають в якості перевізника громадяни європейських країн, котрі їздять в Україну. Це досить наочно характеризує рівень сервісу компанії. Ми завжди доставляємо пасажирів безпосередньо за вказаною адресою. Нашим клієнтам не доводиться добиратися самостійно до будинку або готелю.