Міжнародний переїзд вимагає значної підготовки. Починається вона з того, що взяти з собою і закінчується головним – з\ якому перевізнику довіритися? З другим ми з радістю Вам допоможемо! Самостійна організація цього процесу є вкрай клопіткою, так як потрібно домовлятися з людьми, які заберуть Ваш багаж, водіями і персоналом в різних країнах, а тоді думати як добратися в чужій країні саме до того місця, яке потрібне Вам. А коли йде мова про передачу, то як її передати?. Також потрібно пройти митний контроль і оформити всю документацію.

Особливості роботи з нами – це повна підтримка з нашої сторони, гарантії доствка багажу та Вас в необхідне місце.

Переїзди і перевіз особистих речей з однієї країни в іншу має такі особливості:

  1. Потрібно дотримуватися законодавства різних країн з ввезення, вивезення та транзиту реченей, які  перевозяться. Порушення можуть спричинити конфіскацію речей, а також кримінальну відповідальність.
  2.  Речі повинні бути ретельно упаковані з урахуванням їх особливостей. Для упаковки делікатних предметів використовується спеціальний обгортковий папір. Цінні предмети упаковуються в особливий спосіб і підлягають маркуванню. .

 

Якщо Ви не знаєте, що не можна перевозити, тоді зверніться до нас. Ми завжди надаємо повну консультацію своїм клієнтам. Наша компанія гарантує, що перевезення буде проведене якісно, ​​надійно і в чітко встановлені терміни.