Швейцарію називають Європою в мініатюрі. Вона вміщує всі чарівні особливості цілого континенту в межах однієї країни, пропонуючи унікальну різноманітність всіх цих принад, створених природою і людиною. Відпочинок в Швейцарії відрізняється високим рівнем сервісу в готелях і ресторанах, чудовими гірськолижними спусками, найчистішою природою і великою кількістю історичних та архітектурних пам’яток. Поєднання цих факторів зробило Швейцарію улюбленим місцем відпочинку більшості мільйонерів і найзнаменитіших людей планети.

 

Особливості культури Швейцарії

 

Швейцарія – досить дорога країна, яка живе своїм тихим і розміреним життям. Це ідеальне місце для сімейного, екскурсійного та екстремального відпочинку, а ось бурхливого нічного життя тут практично немає, адже місцеві жителі дуже цінують спокій і тишу в вечірній час. Швейцарці підходять до будь-якої справи досконало, тому ви можете бути впевнені в тому, що ваш відпочинок пройде якнайкраще.

 

Найпопулярнішими товарами в Швейцарії є кращі в світі годинники, ароматні сири і чудовий шоколад. Всі ці товари виробляються з дотриманням найвищих стандартів якості, тому коштують недешево.

 

ТОП 3 цікавих міст і пам’яток

 

Перебуваючи в Швейцарії, варто відвідати столицю цієї країни – місто Берн, в якому розташована велика частина пам’яток. У Берні рекомендуємо оглянути знаменитий «Сад троянд» з прекрасним оглядовим майданчиком, а також будівлю Парламенту, Кафедральний Собор і незвичайний фонтан – «Пожирач дітей». І, звичайно ж, відвідайте кращий ресторан Берна – Restaurant Alpenblick.

 

Також варто відвідати мальовниче місто Люцерн, яке багате середньовічними замками, фонтанами і площами. Особливо популярний у туристів «Льодовий зал» і Собор єзуїтів. Відчути справжню атмосферу цього міста і покуштувати чудові страви швейцарської та італійської кухонь можна в Restaurant La Cucina.

 

Невелике швейцарське містечко Монтре приваблює туристів своїми вузькими середньовічними вуличками, містками і старовинними замками, які прекрасно збереглися. Поруч з Монтре розташовані популярні гірськолижні курорти.

 

Коли краще відпочивати в Швейцарії?

 

Для підкорення гірськолижних вершин Швейцарії, краще їхати в період з грудня по березень, коли температура стабільно низька і в горах випадає велика кількість снігу. А для відвідування численних замків і інших визначних пам’яток Швейцарії, рекомендуємо відправлятися в цю країну в літній період: з травня по вересень включно, коли досить тепло і сонячно, а альпійські луки покриваються густим килимом з трав і квітів.

 

Правила безпеки для туристів

 

Швейцарія – найбезпечніша європейська країна, рівень злочинності в якій знаходиться на мінімумі. Однак все ж не рекомендуємо вам залишати сумки, багаж, гаманці і гаджети в громадських місцях без нагляду.